”Uuden” salin avajaiset!
Remontoidun salin avajaiset pidetäänheti kauden alkuun maanantaina 19.8. klo 18.00-19.00. Tarjolla kakkua ja kuohuvaa. Tarjoilujen määrän arvioimiseksi ilmoittaudu tilaisuuteen 14.8. mennessä – toki saa tulla vaikka ei ole ilmoittautunutkaan. Samalla meillä on loistava tilaisuus käydä yhdessä läpi tulevan kauden harjoitusaikoja ja kisakalenteria.
Ilmoittaudu siis seuran sihteerille Elenalle sähköpostilla elena.mattsson@gmail.com. Pistä viestin otsikoksi ”Salin avajaiset” ja kerro montako aikuista ja montako lasta teiltä on tulossa. Nähdään Salilla 19.8. klo 18 !!
Tarkkaile postiasi – syysinfo on tulossa !
Ennen kauden aloitusta kaikille seuran jäsenille lähetetään syys-info, jossa on tärkeää tietoa ryhmien kokoonpanosta syksyn tapahtumista. Pistä kirje talteen kun se saapuu!